O FIRMIE

Firma Wdowiak Design powstała w 2008 roku z połączenia przedsiębiorstw zajmujących się działalnością usługowo-produkcyjną w zakresie produkcji orurowań samochodowych, balustrad, poręczy, uchwytów drzwiowych. Oferowane przez nas produkty wykonywane są w oparciu o zintegrowany system zarządzania jakością ISO 9001-2009 zapewniający najwyższą jakość usług.

Prowadzimy także działalność usługową w zakresie obróbki skrawaniem, spawalnictwa, gięcia rur i profili, szlifowania oraz polerowania stali kwasoodpornej, aluminium a także lakierowania proszkowego. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem a początki naszej Firmy sięgają 1989 roku. Od tego czasu nieustannie powiększaliśmy posiadany park maszynowy mogąc poszczycić się realizacjami robót dla największych firm w Polsce.

     

Obecnie Wdowiak Design zrzesza trzy pabianickie firmy zatrudniające w sumie ponad 30 pracowników, a łączna powierzchnia hal produkcyjnych przekracza 1000 m2. Podążając za potrzebami naszych Klientów nieustannie poszerzamy ofertę świadczonych przez nas usług. Każde realizowane przez nas zlecenie jest traktowane jak wyzwanie, a naszym celem jest sprostanie wymaganiom naszych Klientów. Wprowadzone przez nas standardy w zakresie jakości oferowanych produktów i usług skłoniły nas do zaoferowania naszym Klientom dożywotniej gwarancji na takie produkty jak poręcze, balustrady oraz orurowania samochodowe.

Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym do obróbki rur: giętarki i prasy automatyczne, spawarkę TIG i MIG, do lakierowania proszkowego wykorzystujemy wysoko wydajny piec mogący pomieścić elementy do 6000mm, szlifierki, polerki oraz wiele innych urządzeń pozwalających sprostać Waszym wymaganiom. Będąc nieustannie poddawanymi weryfikacji ze strony naszych kontrahentów, możemy z dumą powiedzieć, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do wykonania. Współpracujemy z wiodącymi przedsiębiorstwami spedycyjnymi co pozwala nam na sprawny obrót towarami pomiędzy nami a naszymi odbiorcami.